geri dön

PACE 2019-2020 Dönemi Hafta sonu ve Hafta içi Grupları Çalışmalara Başladı!

PACE'nin 2019-2020 sezonu için kayıtlar başladı!

Çocuklarımızın eğlenceli bir ortamda sağlıklı malzemelerle, özgürce ve yaratıcı düşünerek farklı sanatsal, kültürel ve sosyal tecrübeler yaşayabilecekleri gruplarımızın bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz!  


EĞLENCELİ SANAT: Zaten PACE'de her şey eğlenceli, özellikle sanat yapmak. Her hafta farklı teknik ve malzemelerle tanışarak, kendimizi değişik şekillerde geliştirebileceğimiz yaratıcı çalışmalar yapacağız.  Eğlence, yaratıcılık ve sanatın birleştiği bu çalışmalarda amaç hep aynı, farklılıklarımızın farkına varmak ve kendi farklılığımızı doyasıya, gönlümüzce yaşamak!


  PAZARTESİ:  (8-12 yaş)    17.00 – 18.30      (23 Eylül'de başlıyor)

               SALI:  (5-8 yaş)      17.00 – 18.30      (24 Eylül'de başlıyor)  

  ÇARŞAMBA:  (5-8 yaş)      17.00 – 18.30      (25 Eylül'de başlıyor)    

CUMARTESİ:   (5-8 yaş)      10.00 – 11.30      (28 Eylül'de başlıyor)  

                           (8-12 yaş)    12.30 – 14.00  

                          (5-8 yaş)      14.30 – 16.00   


AİLECE EĞLENCELİ SANAT: Ailelerimizle beraber eğlenceli ve kaliteli bir zaman geçirirken en verimli yaşılarında, 3-4 yaş, çocuklar kendilerini muhteşem şekillerde geliştirebilecekler! Bu grubumuz her ay önceden belirleyeceğimiz 1 veya 2 günde değişik sanat çalışmaları yapacak. Aktivitelerde aileler çocukları ile beraber çalışırken nasıl destek olabilecekleri konusunda farklı bir deneyim yaşayacaklar ve evde beraber çalışırken bu deneyimlerinde faydalanabilecekler.

CUMARTESİ ve/veya PAZAR Günleri: İnstagram hesabımızdan 1 hafta önceden aktivite içeriği ve uygulanacak gün ve saat duyurularak kayıtlar alınacaktır. Aktiviteler 8 Aile ile sınırlı olacak ve 1 saat sürecektir. Rezervasyon yapılması gerekmektedir


EĞLENCELİ SANAT/KÜLTÜR GEZİLERİ: İstanbul'un değişik müzelerine, galerilerine ve kültür mekanlarına yapılacak gezilerde hep beraber eserleri keşfederek, yaratıcı tartışmalar yaparak, sanatın ve sanatçıların hayatlarının ilginç detaylarını öğreneceğiz! Elbette bu gezileri eğlenceli ve yaratıcı aktiviteler takip edecek! 


SANAT DOLU DOĞUM GÜNLERİ: Değişik, çok yönlü, yaratıcı, özgür ve zevkli Sanat aktivitelerinden oluşan doğum günlerini hangi çocuk istemez! Artık hem sanat yaparak hem de eğlenerek doğum günlerinizi PACE'de kutlayabilirsiniz! Detaylı bilgi için bizi arayabilirisiniz.

   CUMA:  15.00'ten sonra

   CUMARTESİ:  16.00'dan sonra

   PAZAR:  12.00'ten sonra


* PACE'de tüm aktivitelerde kullanılan dil Türkçe ve İngilizce'dir.


* Gruplarımız 12 çocuk ile sınırlıdır.


* Aktiviteler sırasında verilecek molada çocuklarımıza %100 meyve suyu, Organik süt ve kanepe/tost/kurabiye, meyve(elma, armut, şeftali, üzüm, muz, karpuz, kavun gibi), sebze(salatalık, havuç), mısır,  pirinç ve buğday gevrekleri ikram edilir.

Kayıt için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 


Sevgilerimizle, 


PACE Çocuk Sanat Merkezi